Dobrý deň,

  

vítame na našich stránkach všetkých priaznivcov počítačových hier, ale aj študentov, grafiky, programátorov av dnešnej digitálnej dobe takmer každého, kto k životu potrebuje herný notebook, klasický notebook alebo ultrabook, poriadnu PC zostavu či upgrade grafickej karty. Vážime si to, že ste vo všetkej tej konkurencii zavítali práve k nám a vynasnažíme sa Vám vyjsť maximálne v ústrety. Je nám jasné, že na nejaké tie bláboly nie je čas a tento článok dočíta len zlomok z Vás. Napriek tomu si sem dovolíme pár písmenok hodiť, už len zo slušnosti.

        

S predajom výpočtovej techniky, respektíve herných notebookov sme začínali niekedy pred rokom 2020. Za ten čas sme nazbierali veľký počet zákazníkov, ktorí sa za nami vracajú a to je tá najlepšia spätná väzba. Ďakujeme! Mnohé z Vás si dobre pamätáme, vieme odkiaľ ste za nami prišli a aký notebook či PC ste si odviezli. Skrátka taká počítačová rodina.

           

Rozhodli sme sa posunúť náš projekt ďalej a tento web je našou základňou. K herným notebookom pridávame do nášho portfólia postupne aj herné PC zostavy, herné grafické karty aj klasické notebooky či ultrabooky. V našom sortimente nájdete aj úplne unikátny projekt otvorených dizajnových počítačov, ktoré sú záležitosťou pre tie "najšialenejšie" z Vás. Pokiaľ tieto riadky čítate a radíte sa medzi ne, kliknite TU.

     

Pre tých, ktorí o nás ešte nepočuli...

     

compraider.cz je internetový obchod, ktorý sa zaoberá predajom prevažne použitej výpočtovej techniky ako sú herné notebooky, notebooky a ultrabooky, herné PC zostavy a herné grafické karty. Snažíme sa pre Vás vyberať pokiaľ možno zánovné kúsky s minimálnym opotrebením. Všetok náš tovar prechádza pred predajom dôkladnou prehliadkou a niekoľkofázovým testovaním. Servisné úkony spočívajú v rozobraní daného produktu na jednotlivé časti a jej čistení. Najmä potom jeho najdôležitejších častí ako je chladenie CPU (procesor) a GPU (grafický procesor). Medzi chladič a čipy je následne aplikovaná nová teplovodivá pasta od osvedčeného výrobcu Thermal Grizzly, ktorá má za úlohu vymedziť prípadnú vôľu medzi chladičom a čipom. V prípade potreby sú menené aj thermalpady, čiže chladiace podložky nachádzajúce sa v okolí CPU a GPU. Tieto úkony zaistia stabilné teploty a tie zase dlhovekosť produktu. A o to nám všetkým ide. Je to ako s výmenou oleja na vašom aute. Čím častejšia výmena, tým toho viac nabeháte :)

     

Po kompletizácii produktu sa vykonáva čistá inštalácia a následná aktivácia operačného systému a to vždy Windows 11 vzhľadom na to, že pri Windows 10 nám čoskoro vypnú podporu. Pokiaľ by ste trvali na Windows 10, stačí nám to napísať do poznámok v objednávke. Ďalším krokom je stiahnutie a inštalácia najnovších driverov alebo ovládačov k jednotlivému hardwaru. Tento krok je potrebný na správne fungovanie počítača. Posledným krokom je overenie všetkej kompatibility a funkčnosti tovaru. To spočíva v testovaní produktov programami na to stvorenými. Tzv benchmarky a stress testy simulujú prácu hardvéru pri najvyššom možnom zaťažení a zobrazujú nám dôležité dáta. U nás zakúpený notebook alebo PC budete mať vždy plne pripravený na použitie. Stačí ho len zapnúť a posadiť sa k nemu.

    

    

 

                                         

Pred zakúpením Vám radi poradíme, ako si Vami vybraný notebook, PC zostava alebo grafická karta povedie s konkrétnou hrou, alebo programom. Skrátka sa u nás môžete opýtať na čokoľvek. Vzhľadom k neustálemu vývoju novej a rýchlejšej výpočtovej technológie, ponúkame odkúpenie Vášho starého herného notebooku, PC zostavy či grafickej karty. Prípadne možnosť protiúčtu na kúpu výkonnejšej techniky u nás. Viac informácií nájdete v rubrike na túto tému, stačí kliknúť TU. Výhodou nákupu u nás je bezkonkurenčný pomer ceny a výkonu s tým, že človek musí oželieť, že nejde o úplne novú vec. Vo svojej podstate tiež odľahčíte našej Matičke ZemI, kedy svojim spôsobom recyklujete.

 

   

PÔVOD TOVARU: Často sa nás pýtate, odkiaľ náš tovar pochádza, kde ho berieme, akú má históriu a pod. Odpoveď je jednoduchá. Predsa od Vás, od bežných ľudí. Niekoho hranie hier omrzí po pár týždňoch, niekto potrebuje peniaze a iní upgradujú hardware každého pol roka, aby stíhali dnešným náročným hrám. Ďalšie herné notebooky, PC zostavy alebo grafické karty pochádzajú z predvádzacích akcií a od vývojárskych či iných firiem, ktoré na svoju činnosť potrebujú výkonný hardware.

     

Medzi všetkým tovarom pre Vás vyberáme techniku, ktorá sa nám osvedčila a je po vizuálnej stránke v čo najlepšom stave. Snažíme sa, aby išlo o kompletné balenie, vrátane krabice, manuálov a pod. Zákazník si tak domov odnáša tovar s pocitom ešte lepším, ako pri kúpe nového, pretože ušetril nejakú tú korunu. Samozrejme v tej nižšej cenovej kategórii nájdete produkty, ktoré majú vyše dvoch rokov, škatuľa sa nepodarila dochovať a nejaké tie známky užívania sa za tú dobu naskladali. Niekto si potrpí na prvotriedny tovar. Niekto chce notebook alebo PC len do dielne alebo pre malé dieťa a nevadí mu to. Skrátka je to o ľuďoch. Snažíme sa, aby sme vyšli v ústrety každému, kto má záujem si u nás nejaký herný notebook, herný PC zostavu alebo grafickú kartu zaobstarať. Všetko je o dohovore a tá je u nás v compraider.cz vítaná.

     

  

       

ODKAZY NA HODNOTENIE:

   

GOOGLE.CZ RECENZIA

FIRMY.CZ RECENZIA

BAZOS.CZ RECENZIA

  

Pokiaľ ste boli s nákupom u nás spokojní, budeme vďační aj za pár písmenok od Vás. Ďakujeme