Dobrý deň, ďakujeme, že ste si vybrali k predaji svojho herného notebooku práve compraider.cz. Herné notebooky vykupujeme od modelov, ktoré majú vo vnútri grafickú kartu najmenej rady NVIDIA GeForce GTX 9XX. Neponúkajte nám preto prosím kúsky staršieho dátumu. Zakladáme si predovšetkým na zachovalom a udržiavanom stave všetkých našich notebookov. Pokiaľ sa nejedná o notebook zánovný, ktorý podlieha ešte nejakej záruke, ponúkajte nám prosím len notebooky, o ktoré sa staralo a na ich stave je to poznať.

   

Na nacenenie Vášho herného notebooku budeme potrebovať presné označenie modelu viď. obrázok. Túto informáciu nájdete na spodnej strane notebooku na výrobnom štítku, alebo na krabici. Pokiaľ si nie ste istí, ktoré číslo je to správne, vyfoťte nám celý výrobný štítok. Všetky informácie nám prosím oznámte do formulára nižšie a my sa Vám obratom ozveme s cenovou ponukou. 

     

ČÍTAJTE PROSÍM POZORNE: Kvôli výkupu nám NEVOLAJTE. Cenovú ponuku Vám po telefóne neoznámime. Použijete prosím výkupný formulár nižšie. Ak sa Vám nikto do jednoho dňa neozve o Vami ponúkaný tovar nemáme záujem, alebo ste uviedli nepresné informácie, ktoré znemožnili nacenenie produktu. Ďakujeme za pochopenie.