V prípade, že Váš herný notebook, herná PC zostava, herná grafická karta, alebo iný komponent do počítača nestačí Vašim hardvérovým požiadavkám, omrzelo Vás hranie, alebo len potrebujete peniaze, radi ich od Vás vykúpime.

  

Preferujeme tovar jasného pôvodu, najlepšie s originálnou krabicou a zárukou. Nie je to však podmienkou.

   

ČÍTAJTE PROSÍM POZORNE: Kvôli výkupu nám NEVOLAJTE. Cenovú ponuku Vám po telefóne neoznámime. Použijete prosím výkupný formulár nižšie. Ak sa Vám nikto do 1h - 2h neozve o Vami ponúkaný tovar nemáme záujem, alebo ste uviedli nepresné informácie, ktoré znemožnili nacenenie produktu. Ďakujeme za pochopenie.

    

Berte prosím do úvahy, že naša cena bude výkupná. Znamená to, že na bazároch pri vlastnej inzercii dostanete za tovar viac. Zároveň ale ponúkame cenu vyššiu ako záložne a iné výkupne. Ďalšou výhodou je, že u nás to máte bez „papierovania“ a nejakých procedúr. Produkt pošlite akýmkoľvek dopravcom na adresu uvedenú v záhlaví obchodných podmienok, my ho preberieme, skontrolujeme a okamžitou platbou (ak to Vaša banka podporuje) vyplácame dohodnutú čiastku Vám na bankové konto. Pokiaľ nemáte v tento postup dôveru, tovar preberieme aj na dobierku a peniaze Vám potom budú vyplatené zvoleným dopravcom.

    

  


       

                                                                                                                          

V NASLEDUJÚCICH ODKAZOCH NÁJDETE INFORMÁCIE NA ODOSLANIE:

     

  

https://www.zasilkovna.cz/odeslani

https://www.ceskaposta.cz/sluzby/baliky

https://www.ppl.cz/osoby

https://www.dpd.com/cz/cs/poslat-balik/

https://e-balik.cz/soukromy-balik