Dobrý deň, ďakujeme, že ste si na predaj svojho herného počítača vybrali compraider.sk. Ponúkajte nám prosím len herné PC, ktoré má vo vnútri grafickú kartu najmenej NVIDIA GeForce radu GTX 1XXX a procesor Intel Core radu deviatej zvanej Coffe Lake. Staršie kúsky prosím neponúkať. Ďalším kritériom je stav herného počítača. Potrpíme si na zachovaný tovar, na ktorom sú známky používania iba minimálne.

   

Oceníme herné PC zostavy, ktoré majú predovšetkým presklenú bočnicu, RGB podsvietenie, vodné chladenie a boli zostavené z drahších a lepších komponentov. Pokiaľ nemáte originálnu škatuľu od PC skrine, ktorá je vybavená polstrovaním, prosíme o veľmi dôkladné zabalenie, tak aby nedošlo k poškodeniu pri preprave.

    

Pri herných počítačoch budeme potrebovať na nacenenie údaje o celom hardware. To znamená model PC skrine, základnej dosky, procesora, grafickej karty, operačnej pamäte, diskov aj napájacieho zdroja. Všetky informácie uveďte prosím do formulára nižšie. 

    

ČÍTAJTE PROSÍM POZORNE: Kvôli výkupu nám NEVOLAJTE. Cenovú ponuku Vám po telefóne neoznámime. Použijete prosím výkupný formulár nižšie. Ak sa Vám nikto do 1h - 2h neozve o Vami ponúkaný tovar nemáme záujem, alebo ste uviedli nepresné informácie, ktoré znemožnili nacenenie produktu. Ďakujeme za pochopenie.