Aký je najlacnejší notebook?

Mhoho z Vás sa pri výbere herného notebooku obzerá po tom najlacnešom. V tomto článku sa preto spolu s compraider.cz zameriame na tie najlacnejšie herné notebooky na trhu.

     

Nebudeme tu predstavovať konkrétne špecifikácie a ich aktuálne ceny. Povieme si ale, od ktorých značiek a akých modelov tieto notebooky pochádzajú. Poďme na to.

   

     

   

LENOVO IDEAPAD GAMING 3

Základný model herného notebooku od značky Lenovo. Najslabšie konfigurácie štartujú s cenou okolo 700 EURO. Jedná sa o notebook pre nenáročného používateľa, ktorý si sem tam chce zapnúť aj nejakú tú hru. Poteší mechanicky uzatvárateľná webkamera a ergonomicky tvarované klávesy.

   

  

ACER NITRO 5

Herný notebook, ktorý sa pýši veľkou obľubou u mnohých zákazníkov. Láka ich predovšetkým agresívny design notebooku a samozrejme nízka štartovacia cena. Základné konfigurácie nájdeme podobne ako u Lenova ľahko nad 700 EURO. Tu môžeme vypichnúť extra tenké rámčeky okolo displeja a naozaj herný design s  červenou podsvietenou klávesnicou.

 

   

       

HP PAVILION GAMING

Fanúšikovia Hpéčka si prídu na svoje zase s modelom PAVILION GAMING. Užívateľsky príjemný herný notebook s future designom nájdete v podobnej cenovej relácii, ako notebooky predošlé. Notebook sa vyrába s obrazovkami 15,6“ 16,1“ aj 17,3“. Telo notebooku je na dotyk príjemné, aj keď sa jedná len o tvrdený plast. Chválime reproduktory od značky Bang&Olufsen, ktoré sú zárukou kvalitného počúvania.

  

        

        

Všetky tieto herné notebooky nájdete v našej ponuke, stačí kliknúť: Aktuálna ponuka herných notebookov na compraider.cz

   

    

    

Prajeme úspešný výber, s pozdravom compraider.cz